Jesienna aura będzie zachęcać Was do tego, aby zostać w domu i w towarzystwie rozgrzewającej herbaty zatracić się w kolejnym serialu. Aby skutecznie odwieść Was od tego pomysłu prezentujemy kolejne zestawienie wydarzeń – tym razem w wersji październikowej.

Nacisk Festiwal Druku

Połączenie świata druku z branżą kreatywną, czyli wydarzenie, którego sami nie możemy się doczekać. To już II edycja Festiwalu Druku, tym razem tematem przewodnim jest BRANDING. To dwa dni wypełnione po brzegi prelekcjami, warsztatami i wystawami osób związanych z branżą kreatywną.
Gdzie? ul. Ruska 46
Kiedy? 06.10 – 07.10.18r.

wydarzenia październik wrocław

Felicità. Wrocław Coffee Marathon

Jeśli tematem przewodnim jest szczęście to może oznaczać tylko jedno – prawdziwy raj dla podniebienia. Jeśli tak jak my uwielbiasz odkrywać nowe klimatyczne kawiarnie na gastronomicznej mapie Wrocławia – to wydarzenie dla Ciebie! Wspólnie będziemy mieli okazję wziąć udział w spontanicznym święcie kawy, a przy okazji spróbujemy słodkości przygotowanych przez wrocławskie knajpy.
Gdzie? Wrocław
Kiedy? 15.10 – 21.10.18r.

wydarzenia październik wrocław

Miasto i Kultura – konferencja

Strefa Kultury Wrocław organizuje konferencję, której oczywiście nie powinny przegapić osoby pracujące w sektorze kultury, ale również wszyscy ci, którzy z kulturą mają styczność. Oznacza to, że konferencje z czystym sumieniem możemy polecić każdemu. Będzie m.in. o wielkich pytaniach i prostych odpowiedziach oraz o tym, dlaczego wiedza o odbiorcach jest kluczowa w procesie budowania komunikacji.
Gdzie? Barbara
Kiedy? 18.10. – 19.10.18 r.

wydarzenia pazdziernik wrocław

Targi pracy Career Expo

Okazuje się, że zamiast siebie – warto zmienić pracę. Tegoroczna edycja targów pracy Career EXPO oparta jest właśnie na tym motywie. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich, bez względu na to, na jakim właśnie etapie swojej kariery są. Oprócz rozmów z rekruterami ponad 80 firm, czekają na Was specjalnie przygotowane szkolenia, na które z pewnością warto się wybrać. Udział w tych targach jest darmowy, wystarczy pobrać bilet z ich oficjalnej strony.
Gdzie? Hala Stulecia
Kiedy? 23.10.18 r.

wydarzenia pazdziernik wrocław

6. Festiwal Dziecinada

Trochę z innej beczki, bo festiwalowo, a w dodatku beztrosko. W tym roku odbędzie się 6 edycja Festiwalu Dziecinada. Dla tych, którzy pragną, choć na chwilę zatracić się we wspomnieniach dzieciństwa polecamy spektakl “Piotruś Pan” czy “Księga Dżungli”. W programie znajdują się również takie perełki jak dramat “Romeo i Julia” przedstawiony w wersji tańczących robaków, czy warsztaty tworzenia latawców.
Gdzie? Impart, Barbara, Proza
Kiedy? 04.10. – 07.10.18 r.

wydarzenia pazdziernik wrocław

Bruno Schulz. Festiwal 2018

To już 7. edycja Bruno Schulz. Festiwal, którego tematem przewodnim tym razem, jest biografia jako gatunek literacki, filmowy i komiksowy. Nie obędzie się oczywiście bez tradycyjnego konkursu poetyckiego, który jest wisienką na torcie dla wszystkich festiwalowiczów.
Pełny program dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej festiwalu: http://brunoschulz.dybook.pl/.
Gdzie? Wrocław
Kiedy? 09.10. – 14.10.18 r.

wydarzenia pazdziernik wrocław

Vintage Day w Barbarze

Wszystkich miłośników mody vintage zainteresuje piąta edycja Targów Mody Vintage w Barbarze. “To przestrzeń, w której, jak nigdzie indziej Moda Vintage ożyje na nowo.”
Gdzie? Barbara
Kiedy? 07.10.18 r.

Przegląd Wydarzeń Październik

Jak nie walczyć z miastem?

Jak nie walczyć z miastem? Jaka relacja kryje się między człowiekiem a miastem? Dlaczego miasta zmienia się tak samo, jak zmieniają się jego mieszkańcy? Wystawa fotografii autorstwa Natalii Pośnik jest w pełni poświęcona odpowiedzią na te i inne pytania. Jeśli macie ochotę na chwilę refleksji i obejrzenie fotografii tej młodej artystki – zachęcamy Was do odwiedzenia wystawy.
Gdzie? TĘTNO Art and Design Gallery
Kiedy? 27.09. – 07.10.18 r.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami we Wrocławiu?

 

 

Categories: Wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *