ilustracja: Paweł Mildner

TYPOWrO umożliwia młodym Wrocławianom poznać ich miasto na nowo – z perspektywy osób i miejsc, które współtworzą Wrocław. Ukazujemy alternatywne źródła rozrywki związane z kulturą i samorozwojem, zachęcając do kreowania własnej indywidualności. Tworząc ten projekt, chcemy zainspirować naszych odbiorców Wrocławiem.

Tworzony przez nas portal jest punktem łączącym Wrocławian, którzy inspirują oraz tych, którzy poszukują inspiracji. Poprzez publikowane wywiady z osobowościami Wrocławia oraz artykuły, łączymy wszystkie światy w jednym miejscu. Chcemy przedstawić nietypowy wizerunek Wrocławia oraz zwiększyć świadomość jego lokalnej wartości.

Z kim rozmawiamy w TYPOWRO?

Z osobami, które chcą podzielić się swoją pasją i pokazać sposób na życie – ludźmi, którzy mogą mieć wpływ na zmianę życia innych. Są to osoby, które uważamy za specjalistów i osoby zakochane w swojej pracy. Inspiracje dla młodych osób, które mogą stać się ich autorytetem i “mentorem” w ścieżce zawodowej.

Kto tworzy TYPOWRO?

Tworzy go dziewięć osób, współpracując z lokalnymi fotografami. Zespół, który zauważył problem młodych Wrocławian – brak znajomości alternatywnych źródeł rozrywki i możliwości samorozwoju. Przez brak portalu, gdzie można znaleźć te wszystkie informacje w jednym miejscu – postanowili stworzyć TYPOWRO. Tworząc ten projekt, chcemy zainspirować Cię Wrocławiem.