Styczeń pozytywnie nas zaskoczył. Fajnych wydarzeń nie musieliśmy nawet szukać. Same wpadały nam w ręce, jednocześnie przypominając o kolejnym zestawieniu. Spieszymy więc z przeglądem styczniowym, który z pewnością pomoże pozytywnie nastroić Was na ten rok.  

Panorama sztuki 20-lecia międzywojennego w Polsce [wykład]

Czym był „Blok”, a czym charakteryzował się „Rytm”? Jak miewała się sztuka po 1918 roku? Jak zdefiniować nowoczesną świadomość artystyczną? Muzeum Sztuki Współczesnej po raz kolejny zaprasza nas na małą podróż w czasie. Można spodziewać się dzikich wrażeń w towarzystwie nieznajomych przybyszy.

Gdzie? Pawilon Czterech Kopuł. Muzeum Sztuki Współczesnej
Kiedy? 12.01.19 r. godz.16.00-17.30

Zdolni do nudy? Podsumowanie projektu „Aż nuda się uda”

Po raz kolejny będziemy mieli okazję zadać sobie kluczowe pytanie „Czy uda nam się uda?”. Wasz stopień satysfakcji związany z nudzeniem się w zaprojektowanej przestrzeni zostanie przebadany, a niedługo potem wszyscy dowiemy się co z tego wynikło.

Gdzie? Dizajn BWA Wrocław
Kiedy? 12.01.19 r. godz.14.00-15.00

Fotoklub prezentuje: Polska jako problem fotograficzny

Inauguracja klubu połączona z otwartą dyskusją fotografii. Polska jako problem fotograficzny. Tylko co to tak naprawdę znaczy? Ponoć hasło „fotografia ojczysta” już od prawie stu lat nie daje spokoju fotografom. Wystawa Michała Szlagi z pewnością stanie się świetną okazją do rozmowy o fotografii, która z Polską ma jednak coś wspólnego.

Gdzie? BWA Wrocław
Kiedy? 23.01.19 r. godz.18.00-20.00

Tajlandia – czy warto rzucić wszystko i wyjechać?

Niemal każdy z nas miał kiedyś ochotę rzucić wszystko i wyjechać gdzieś daleko. Na przykład wtedy, gdy zbliża się sesja, a pogoda za oknem powoduje, że odpalamy kolejny serial na Netflixie i powtarzamy w głowie jak mantrę „byle do wiosny”.
Dlaczego nie warto zadzierać z duchami i szefem wioski? Jaka jest różnica pomiędzy wartościowym Farangiem a Białą Małpą? Dlaczego Malaron nie jest ci potrzebny, gdy jedziesz do Tajlandii? Odpowiedzi na te i inne pytania możecie spodziewać się już 15 stycznia w pubie podróżniczym Wędrówki.

Gdzie? Pub podróżniczy Wędrówki
Kiedy? 15.01.19 r. godz.19.00-22.00

Spotkanie o projektowaniu graficznym!

Są tu jacyś fani projektowania graficznego? Jeśli tak, to zapnijcie pasy. Grafika użytkowa wjeżdża na salony Recepcji i zostanie tam na dłużej. Na pierwszy ogień idzie branża sportowa. Będą pogaduszki przy kawie, soczku lub piwku – do wyboru do koloru.

Gdzie? Recepcja
Kiedy? 16.01.19 r. godz.19.00-22.00

Haftujemy: W czynie społecznym

Co jak co, ale ten cykl warsztatów to my lubimy. Jednak tym razem wyjątkowo przypadł nam do gustu. Będzie haftowane, a na dodatek w czynie społecznym. Drugiej takiej okazji nie będzie więc łapcie ostatnie wolne miejsca.

Gdzie? Barbara
Kiedy? 16.01.19 r. godz.17.00-20.00

4 etapy: skuteczny model promocji na FB (Bezpłatne, Wrocław)

W tym wypadku nie mamy wątpliwości, że z warsztatów skorzystać naprawdę warto. Dowiecie się jak przyciągnąć uwagę klienta, zbudować zainteresowanie wokół marki, a przede wszystkim jak sprzedawać, aby chcieli kupować. Jeśli do tej pory nie mieliście jeszcze okazji dobrze ogarnąć promocji na FB, warto wpaść.

Gdzie? Uniwersytet Wrocławski Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej
Kiedy? 14.01.19 r. godz.18.30-20.00

Before sesja! [AWLxWSFxWSP]

Pewnie już zaczęliście zadawać sobie odwieczne pytanie: „jak ogarnąć sesję?”. Spieszymy z odpowiedzią – przede wszystkim na jeden dzień wrzucić na luz i nieco odpocząć. Mały before przecież nikomu jeszcze nie zaszkodził.

Gdzie? One Love Wrocław
Kiedy? 17.01.19 r. godz.21.00

Wehikuł: Czy warto było szaleć tak? – lata ’90/’00 powracają

„Daj się ponieść szaleństwu i spędź magiczną noc z Wehikułem, by kolejnego dnia przyznać, że było warto oraz by ostatecznie utwierdzić się w przekonaniu, że kiedyś było lepiej. “

Gdzie? D.K. Luksus
Kiedy? 26.01.19 r.

Marketing Inspire /3/ Instagram dla biznesu

Marketing Inspire to kolejne spotkanie, na którym będziecie mieli okazję posłuchać o sprawdzonych strategiach oraz o sposobach na to, jak usprawnić swój biznes. Jak robić dobry i skuteczny marketing? Tego dowiecie się na wydarzeniu!

Gdzie? Novotel Wroclaw Centrum
Kiedy? 29.01.19 r. godz.18.00

Wielka Wyprzedaż Winyli we Wrocławiu – Nietota

„Oto nadeszły świetne wieści dla Wrocławia. Dla wszystkich kolekcjonerów i melomanów z miasta oraz okolic. Dla fanów analogowych brzmień i magii czarnej płyty. Dokładnie w niedzielę 20 stycznia, w południe, zjawimy się w klubie Nietota z mnóstwem fantastycznych płyt. A do tego tym razem przecenionych tak, by nikt nie wrócił tego dnia do domu z pustymi rękami.”

Gdzie? Nietota
Kiedy? 20.01.19 r. godz.12.00-16.00

Las w słoiku – darmowe warsztaty w Kofeinie.

Kolejne spotkanie w Kofeinie dedykowane miłośnikom roślin. Będzie okazja stworzyć własny las w słoiku, a Martyna z Przesadzone podzieli się z nami tajnikami jego powstawania i zasadami pielęgnowania. Będzie się działo!

Gdzie? Kofeina by Incognito
Kiedy? 29.01.19 r. godz.19.00-20.00

Surreal – Zbigniew Szymczyk

Creative Mornings zdążył już na stałe zagościć w kalendarzu miejskich wydarzeń. Tym razem organizatorzy zaprosili na spotkanie Zbigniewa Szymczyka – reżysera, aktora, choreografa, a także dyrektora artystycznego i naczelnego Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Bilety będą dostępne już w tę niedzielę. Pamiętajcie – kto pierwszy, ten lepszy!

Gdzie? Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego
Kiedy? 18.01.19 r. godz.8.30-10.00

CZEKO AKCJA

Mamy też coś dla wielbicieli gorącej czekolady! Tylko od piątku do niedzieli, każdą czekoladę standard z dowolnym dodatkiem Ice Rolls serwuje za 9zł.

Gdzie? Ice Rolls & TwojaCzekoladka
Kiedy? 11.01-13.01.19 r.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami we Wrocławiu? Bądź na bieżąco!

Categories: Wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *