Marta Olejnik Wrocław TYPOWRO

Marta Olejnik

 

Pomysłodawczyni projektu, freelancer social media menager.  Na co dzień studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Uwielbiam oglądać reklamy, angażować się w nowe projekty i poznawać nowych ludzi.

Hobby? 
Podróże te małe i te duże, gotowanie i długie spacery ze swoim czworonogiem. 

Aleksandra Bura

 Studentka Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Jej zainteresowaniem do tej pory był taniec towarzyski, który tańczyła przez kilka lat w Formacji Tanecznej Spin, ale z powodu przeprowadzki na studia zakończyła tę przygodę na rzecz innych ciekawych rzeczy.
Uwielbia spedzać czas z przyjaciółmi, choć nic nudnego dla niej w spędzaniu wieczoru z dobrą książką.

Kocha dobrą kawę i podróże, a jej coroczną motywacją do pracy i nauki jest wyjazd na wakacje z przyjaciółmi.

Mateusz Gargula

Student finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie działa na rzecz Forum Edukacji Biznesowej jako mentor i koordynator działu marketingu.

Na co dzień zajmuje się content writingiem i grafiką. Kiedy znajduje wolną chwilę – pozostaje w biegu, ponieważ uwielbia jogging.

Poza tym kocha oglądać filmy. Za największą inspirację uważa ludzi, dlatego docenia projekty oraz inicjatywy społeczne, w których często bierze udział.

Alicja Mękarska

 

Studentka Komunikacji Wizualnej na Uniwersytecie Wrocławskim.


Interesuje się brandingiem i historią designu.


Uwielbia odkrywać klimatyczne lokale i zwiedzać nietypowe muzea. Do pracy najbardziej motywują ją nowe wyzwania, których ciągle stara się szukać.

Martyna Picheta

Studentka Komunikacji Wizerunkowej. Miłośniczka polskiej ilustracji, typografi i handletteringu. Najważniejszą wartością są dla niej ludzie.  Ludzi dzielić się swoimi odkryciami i słuchać o odkryciach innych

Nie lubi miasta Świętej Wieży, za to całym sercem kocha Częstochowę.

Lubi  określać się jako działaczkę, aktywistkę oraz animatorkę kultury. Cyklicznie organizuje wydarzenia kulturalne, warsztaty oraz inicjatywy społeczne w rodzinnym mieście. Koordynatorka wolontariatu Nocy Kulturalnej, a od 2016 roku współtwórczyni kolektywu twórczego „WyTwórnia”.

Aleksandra Pająk

 

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Tancerka, która jeśli chodzi o taniec spróbowała już chyba wszystkiego. Najlepiej odnajduje się w tańcu towarzyskim. Aktualnie tańczy w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Do niedawna tańczyła w Klubie Tanecznym SPIN. 

Nie marnuje czasu i mimo tego, że robi mnóstwo rzeczy w tym samym czasie to świetnie udaje jej się to ze sobą połączyć.

Na co dzień nie rozstaje się z uśmiechem, stara się ze wszystkiego czerpać radość i inspirację. 

Katarzyna Woźna

Katarzyna Woźna, studentka twórczego pisania i edytorstwa na Uniwerystecie Wrocławskim.

Na TYPOWRO odpowiedzialna za redakcję i korektę tekstów.

Urodzona wrocławianka, która ciągle jest zaskakiwana przez swoje miasto. Z zawodu i pasji baristka. W kręgu jej zainteresowań obecnie króluje literatura i astronomia. Uwielbia zwierzęta, zarówno te duże i małe. Co najmniej raz w miesiącu ogląda „Mamme Mię”.

 

Zdjęcia: Linda Parys