Coraz chętniej jemy śniadania na mieście, a szczególnie w weekendy, kiedy mamy nieco więcej czasu, żeby nacieszyć się chwilą. Kontynuujemy cykl o miejscach na śniadanie – tym razem prezentujemy miejsca, które idealnie sprawdzą się na weekend. Kuchnie różnych stron świata w śniadaniowej odsłonie – dla tych, którzy chcą się wyrwać śniadaniowej rutynie.

Iggy Pizza

Iggy to już nie tylko pizza! Od kilku miesięcy w weekendy serwują włoskie śniadania, koło których nie można przejść obojętnie. Włoskie smaki w autorskiej interpretacji – Italian English czy jajecznica z ndują. To kwestia czasu, kiedy śniadanie w Iggy stanie się obowiązkowym punktem w mieście. Warto trafić tam zanim zaczną się kolejki!

Śniadania serwowane w weekendy: 9:00-12:00
Adres: Kuźnicza 10

Jaffa

Jaffa zabierze Was w podróż po prawdziwych Izraelskich smakach. Szakszuka na wiele sposobów czy śniadaniowy zestaw meze z hummusem, falaflem dopełnione warzywami. Po takim śniadaniu poczujecie klimat Bliskiego Wschodu, będąc w samym centrum Wrocławia – na Placu Solnym!

Śniadania serwują codziennie
Adres: Plac Solny 14

Panczo

W Panczo na Wita Stwosza serwują śniadania, które przenoszą smakiem do Meksyku! W karcie znajdziecie Huevos Rancherros – jajko sadzone z pastą z czarnej fasoli oraz śniadaniowe burrito z guacamole, jak i śniadaniową wersję tacos, która skradnie serce wszystkich fanów tex-mex!

Śniadania serwują codzienne: pon-pt 9:00-12:00 / weekend 9:00-13:00
(pon-pt 9,90 zł przy zakupie dowolnego napoju)
Adres: Wita Stwosza 13

Oda Bistro

Śniadania w Oda Bistro powstały przy współpracy z Cafe Rozrusznik, które działa za ścianą. Oba miejsca szczególnie podchodzą do poszanowania produktu, wykorzystania go w pełni i niemarnowania. Menu składa się z lokalnych składników, tworzących pyszną całość. Dostępne są pozycje na słono i na słodko. Koniecznie spróbujecie cynamonki z piekarni Plon. Do śniadania zamówicie alternatywy przygotowane przez baristów Cafe Rozrusznik.

Śniadania serwują w weekendy: 9:00-12:00
Adres: Cybulskiego 17/1A

Odra’zzu

W pięknej lokalizacji nad samą Odrą, latem leniwy poranek można zacząć na leżakach z pięknym widokiem na wodę. W menu znajdziecie owocowe bowle, które przeniosą Was na chwilę na Bali. Jasne industrialne wnętrze, dopełnione tropikalnymi dodatkami, dużo zieleni – idealne, aby rozpocząć leniwy weekend.

Śniadania serwują codziennie: 7:30-12:00
Adres: Sikorskiego 7b

Chcesz poznać inne smaczne miejsca we Wrocławiu? Bądź z nami na bieżąco!

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *