Neony, Ostrów Tumski, Rynek… To jedne z wielu sztampowych miejsc do zrobienia zdjęć. Postanowiliśmy znaleźć dla Was kilka ciekawych, aczkolwiek mniej znanych, lokalizacji. Oto one:

Park Staromiejski – Teatr Lalek

Miejsce znane, lecz czy dobrze wykorzystane do zdjęć? Przed wejściem do Teatru od strony parku można zrobić baśniowe, niczym kopciuszkowe ujęcia.

Klatka schodowa budynku przy ul. Pomorskiej 44

Niecodzienne połączenie Alicji w Krainie Czarów i Po drugiej stronie lustra. Czarno-biała podłoga, wiele luster i ten piękny kolor ścian. Na pewno wyróżnia się wśród zabytkowych kamienic.

Wnętrze kamienicy przy ul. Dubois 16

Oryginalnie odświeżona (przez mieszańców) klatka schodowa, za oknami powieszone stare rowery – pomalowane na biało i czarno. To sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe.

Świetlik przy ul. Kościuszki 160

Co najczęściej widzimy z okna? Nieciekawe elewacje budynków, chodniki, samochody czy place zabaw.

Joanna Piaścik zmieniła perspektywę mieszkańców kamienicy przy ul. Kościuszki 160. Dzięki wykorzystaniu lustrzanych powierzchni, mają oni niebo u swoich stóp 🙂

CAFE MUZEUM

Dużo miejsca, przestrzeni i te widoki! Coś niesamowitego – do tego wszystkiego można robić zdjęcia rozkoszująć się pyszną kawą oraz ciastem, ale nie tylko 😉

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM FILMOWE

Nie tylko filmy, ale też ciekawe zakątki w budynku DCFu są warte obejrzenia. Znajduje się tu strefa relaksu, stoliki kawowe czy podświetlone ściany 3D.

Zdjęcia do artykułu wykonała Karolina Woszczyk.

Chcesz poznać inne ciekawe miejsca we Wrocławiu? Bądź na bieżąco!

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *