Czynników decydujących o wyborze lokalu, do którego chcemy się wybrać jest mnóstwo. Pomijając istotne kwestie, takie jak jedzenie czy ceny, jednym z nich na pewno będzie… WIDOK. Jak bardzo jest on istotny dla klientów? Trudno stwierdzić, ale na pewno zdarza mu się mieć decydujący głos. Niektóre lokale wręcz stawiają na lokalizację, tak aby przyciągać klientów obrazem rozpościerający się zza okien. Jakie są najciekawsze i najpiękniejsze widoki, których możemy doświadczyć we Wrocławiu?

Hotel Monopol Wrocław Sky Bar

Z zewnątrz zabytkowy hotel w centrum Wrocławia, gdzie sztuka łączy się z biznesem. Natomiast niewidoczny na pierwszy rzut oka przylegający do hotelu taras na VI piętrze hotelu, oferuje niezapomniany widok na panoramę Wrocławia. Zdecydowanie idealne miejsce na spędzenie wyjątkowego wieczoru, kosztując przygotowanych przez kuchnię dań i słodkości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julián Redondo Bueno (@redondobueno)

Restauracja Przystań & Marina

Położenie między dwoma historycznymi mostami gwarantuje widok na wrocławskie arcydzieła architektury oraz otaczającą restauracje Odrę. W dzień idealne miejsce na biznesowe spotkanie, natomiast wieczorem panuje tam romantyczna atmosfera sprzyjająca niespiesznym kolacjom przy lampce wina.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Przystan&Marina (@przystan_marina)

Cafe Muzeum

Kawiarnia zlokalizowana na dachu Muzeum Współczesnego Wrocław to kolejny punkt obowiązkowy do odwiedzenia, jeśli chcemy nacieszyć się pięknym widokiem zza okna. Cafe Muzeum to oszklona rotunda z dużym tarasem, z którego można podziwiać panoramę Wrocławia. Przy okazji nie można pominąć Muzeum Współczesnego, które z pewnością zaskoczy jedną ze swoich wystaw.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Roksana Bilińska (@roksana_b_94)

Cafe Borówka

To tutaj napijesz się świeżo palonej kawy z widokiem na ul. Świdnicką i budynek Domu Handlowego Renoma. Nieobowiązujące i klimatyczne miejsce na spędzenie miłego popołudnia w gronie znajomych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TY PO WRO (@typowro)

Chcesz poznać ciekawe miejsca we Wrocławiu? Bądź na bieżąco!

 

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *