Największą zaletą pracy zdalnej jest duża elastyczność. Nie zawsze jednak nasze cztery kąty okazują się być najbardziej produktywną przestrzenią. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą miejsca w centrum, do których możesz wpaść i w towarzystwie innych skupić się na swojej pracy. Najważniejsze przy ich wyborze będzie wygodne siedzenie i dostęp do wi-fi. Wiele osób wybiera kawiarnie, bo gwar, który im towarzyszy uwalnia pokłady kreatywności. Przedstawiamy wygodne miejsca do pracy zdalnej we Wrocławiu!

Pracownia Food Think Tank

Jak już sama nazwa wskazuje “Pracownia Food Think Tank” to miejsce, gdzie w niezobowiązującej atmosferze będziecie mogli popracować. Miejsce skupia wokół siebie szerokie grono kreatywnych osób. Mieszczący się na Nadodrzu lokal zapewni ci dawkę porządnej produktywności w towarzystwie pysznej kawy i domowych wypieków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Food Think Tank (@food_think_tank)

Kino Nowe Horyzonty

To nie jest typowe kino, do którego udasz się tylko w celu obejrzenia filmu. Oprócz świetnego bistro, stoiska z książkami od Tajne Komplety, możesz tu również spędzić czas pracując. Pomocne w tym będą liczne miejsca do siedzenia w holu głównym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marina Tkachenko (@_t_marina)

Recepcja

Najnowszy punkt na mapie Wrocławia, zaprojektowany specjalnie dla spotkań coworkingowych oraz zbierania ciekawych pomysłów, do których realizacji udostępnione zostało pomieszczenie. Jest to również punkt informacyjny, w którym dowiesz się, co dzieje się w Pasażu Ruska 46.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magdalena Kostyszyn (@magdalenakostyszyn)

Centrum Innowacji Przejście – Filia nr 13 MBP we Wrocławiu

Położone w przebudowanym Przejściu Świdnickim, Centrum Innowacji stanowi pierwszą przestrzeń kultury i edukacji zlokalizowaną na tak ruchliwym trakcie komunikacyjnym. Jednocześnie jest oazą zieleni i ekologii w centrum miasta, która walczy ze smogiem. Pomysłodawcy chcieli stworzyć z tego miejsca przestrzeń do twórczych poszukiwań, wymiany poglądów i wiedzy, prezentacji pasji, a przede wszystkim miejsce do spotkań.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Coders Crew (@coderscrew.pl)

Barbara

Zlokalizowana niedaleko wrocławskiego rynku, Barbara to idealne miejsce do wymiany myśli i idei. Możesz tu popracować oraz zaczerpnąć informacji o wydarzeniach kulturalnych, ponieważ jest to centrum Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marta Kolarz (@martakolarz)

Etno Cafe

Kawiarnie Etno są projektowane w taki sposób, aby wygodnie można było w nich popracować. To idealne miejsce, w którym panujący gwar i zapach kawy dadzą ci prawdziwą dawkę energii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Вікторія Яськів (@owlviktory)

Wroclavia

Strefa gastronomiczna, którą znajdziemy we Wroclavii oprócz bogatej oferty restauracji i kawiarni to atrakcyjnie zaaranżowana przestrzeń. Dużo stanowisk z kontaktami zapewnia miejsce idealne do pracy zdalnej!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Сделаю твою ленту ярче???? (@anna.zherniak)

Mediateka

To pierwsza multimedialna biblioteka dla czytelników, mającą w swojej ofercie zarówno bogaty księgozbiór, jak również multimedia. Miejsce zostało stworzone w celu umożliwienia młodym ludziom realizowania ważnych projektów, jak i zapewnienia przyjaznej przestrzeni wymiany myśli i poglądów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Miejska Biblioteka Wrocław (@mediateka_we_wroclawiu)

Chcesz poznać więcej smacznych miejsc we Wrocławiu?

 

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *