Artykuły papiernicze potrzebne są każdemu z nas – studenci zaopatrują się w niewypisywalne długopisy, uczniowe szukają zakreślaczy do zaznaczania ważnych dat z historii, a osoby prowadzące własne firmy potrzebują notatników i segregatorów na dokumenty. 

Również teraz, w okresie przedświątecznym, szukamy kartek czy materiałów dekoracyjnych, na szczęście  we Wrocławiu sklepów papierniczych mamy całkiem sporo – poniżej zestawienie miejsc, gdzie czekają na Was prawdziwe, papiernicze arcydzieła!

Paper Concept

Sklep przypadnie do gustu wszystkim, którzy kochają scrapbooking, decoupage czy bullet journaling. To tam znajdziecie wysokiej jakości notesy, najlepsze pióra i masę papierniczych artykułów potrzebnych do tego, by tworzyć cuda!

We wrocławskim Paper Concepcie możecie też zakupić kartki od Ani z Cudowianek, z którą mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad. 

Carto Store

Swoje sklepy mają w Pasażu Grunwaldzkim, Magnolii oraz Arkadach. W swojej ofercie mają podstawowe artykuły papiernicze, ale nie dajcie się zwieść!. Oszalejecie, gdy zobaczycie paletę kolorystyczną cienkopisów czy flamastrów – szeroki wybór gwarantowany.

Luksus Pisania

Znany wrocławski sklep papierniczy zlokalizowany przy ul. Świdnickiej. Ich specjalnością są przede wszystkim artykuły piśmiennicze (najwyżej jakości długopisy, pióra, pióra kulkowe). Obsługują również firmy i biura, którym oferują indywidualne rabaty.

Tel-pen

Sklep dedykowany przede wszystkim plastykom i architektom – stawia na asortyment do działalności artystycznej i zawodowej (różnego rodzaju farby, pędzle, ramy i inne). Mieści się przy ul. Kazimierza Wielkiego. Wymagający klienci na pewno nie będą zawiedzeni.

COSTA

Jedno z kultowych miejsc we Wrocławiu, gdzie dostaniecie (prawie) wszystko. Ozdoby bożonarodzeniowe, wszelkiego rodzaju dekoracje, stroje karnawałowe i również spory wybór artykułów papierniczych i plastycznych. Wizyta w Coście to przygoda, zwłaszcza w okresie świątecznym!

SKALA 

Prawdziwy raj dla wszystkich artystów oraz każdegoczy kogokolwiek szukającego przyborów kreślarskich. Do tego bardzo korzystna lokalizacja — SKALA mieści się przy ul. Kościuszki, czyli w okolicach Dworca Głównego. 

Papier na Jatkach 

Od 1997 roku na Jatkach działa miejsce, w którym wszystko kręci się wokół… papieru. Najwyższej jakości, sprowadzanego od światowych producentów. W Papierze dostaniecie również eleganckie zaproszenia ślubne czy papiery ozdobne, więc to miejsce, które warto odwiedzić także przed różnego rodzaju uroczystościami. 

Chcesz poznać ciekawe miejsca we Wrocławiu? Bądź na bieżąco!

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *