Jak co miesiąc wjeżdża nasz przegląd wydarzeń – tym razem w wersji grudniowej.
Okazuje się, że nasz Wrocław pojawił się na liście 10 miast najlepiej rozsiewających magiczną atmosferę świąt według “The Guardian”. Co oznacza, że w grudniu siedzieć w domu po prostu nie można. Wybraliśmy dla Was wydarzenia, które zaciekawiły nas najbardziej.

Plant Swap & Chat w Kofeinie

Miłośników roślin ciągle przybywa i właśnie z tego powodu Kofeina by Incognito postanowiła wyjść nam naprzeciw organizując Plant Swap & Chat. Spotkanie rozpocznie się od krótkiej prelekcji Martyny z Przesadzone, która będzie służyć roślinnymi poradami przez całą długość trwania spotkania. Zabierzcie rośliny i wpadajcie!
Gdzie? Kofeina by Incognito
Kiedy? 18.12.18 r. godz. 17.30

Kino Surowiec #59 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Jeśli jest wśród Was ktoś, kto jeszcze nie miał okazji oglądać tego filmu, pokaz w Surowcu to idealna okazja, aby nadrobić zaległości. Ten kameralny komediodramat z pewnością poprawi Wam humor i sprawi, że grudniowy temperatura wzrośnie o kilka stopni.
Gdzie? Surowiec
Kiedy? 18.12.18 r. godz. 20.00 – 21.30

Filmowy Sylwester

Kino Nowe Horyzonty przygotowało zabawę sylwestrową dla tych małych, nieco starszych, dużych i tych jeszcze większych! Sylwester Filmowy zaczyna się u nich już o godz. 11. Koniecznie sprawdźcie ich program – znajdziecie w nim prawdziwe filmowe perełki!
Gdzie? Kino Nowe Horyzonty
Kiedy? 31.12.18 r. godz. 10.00

We stole Santa’s boxes! Magia rzeczy niemożliwych w marketingu!

To wydarzenie, którego miłośnicy marketingu, projektowania i sztuki nie powinni przegapić! Tematyką spotkania będzie myślenie OUT OF THE BOX. Jak możemy wykorzystać tę metodę w codziennej pracy? Jak zbudować silną markę opartą o własne nazwisko? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie 18 grudnia w Recepcji.
Gdzie? Recepcja
Kiedy? 18.12.18 r. godz. 20.00 – 00.00

Japoniax5, czyli łatwe rozmowy o niełatwym kraju

W Recepcji rozpoczyna się cykl spotkań tematycznych poświęconych Japonii. Tym razem będziecie mieli okazję posłuchać opowieści Magdaleny Słowik z JaponiaBliżej oraz opowieści Małgorzaty Mauko Korczak znanej z MAUKO. A to wszystko w przyjemnej atmosferze, przy smakowaniu japońskiej sake.
Gdzie? Recepcja
Kiedy? 19.12.18 r. godz.19.00

Wielokulturowe Święta / Intercultural Christmas

“Chcesz usłyszeć, jak spędza się ten czas w Polsce, a jak świętuje się w innych krajach? Jakie prezenty daje się w Pakistanie, a jakie na Ukrainie? Jak brzmią polskie kolędy w nowej aranżacji? A może będziesz miał ochotę samemu zaśpiewać?”
Gdzie? Barbara
Kiedy? 19.12.18 r. godz.18.00 – 22.00

Trzy czwarte. Rozmowy o literaturze: Dutkiewicz, Antczak i Grin.

Cykl trzy czwarte zostanie zakończony mocnym akcentem. Gośćmi spotkania będą Rafał Dutkiewicz – od 2002 do 2018 roku pełniącego funkcję prezydenta Wrocławia – oraz Jacka Antczaka – reportera, felietonistę i wykładowcę dziennikarstwa.
Gdzie? PROZA
Kiedy? 20.12.18 r. godz.19.00 – 22.00

Spółdzielnia Kinowa “Ołbin”: Nie-Wigilia Filmowa

Organizatorzy zapewniają, że nie będzie to kolejna powtórka z zestawu “Kevin sam w domu” czy “Grinch. Świąt nie będzie”. Co oznacza, że szykuje się ciekawy wieczór filmowy w miłym towarzystwie. Oprócz projekcji filmu czekają na Was również inne atrakcje. Mamy tu jakichś mieszkańców Ołbina? Jeśli tak, to wydarzenie będzie idealną okazją do tego, aby lepiej poznać swoich sąsiadów i życzyć sobie wesołych świąt!
Gdzie? Stowarzyszenie Żółty Parasol
Kiedy? 19.12.18 r. godz. 19.00 – 22.00

Sylwester 2018: Wrocław Respect

„Wrocław Respect” to wielki taneczny show w Sylwestra na Rynku we Wrocławiu. Widowisko z udziałem 120 muzyków, wokalistów, chórzystów, tancerzy, akrobatów, dyrygenta, mistrza ceremonii oraz DJ’a! ️?” Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia!
Gdzie? Wrocław
Kiedy? 31.12.18 r. godz.19.30 – 2.30

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami we Wrocławiu?

 

Categories: Miejsca Wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *