Nie ma nic gorszego niż głód w czasie imprezy i brak ochoty na kebaba, który czeka na każdym rogu… Jednak jest wiele miejsc, które dbają o imprezowiczów i nocnych marków, którzy stawiają na smaczne jedzenie, a nie jedynie zaspokojenie głodu. 

Stacja Pasibus

To miejsce cechuje nie tylko wyjątkowo dobra lokalizacja dla wszystkich, którzy klubują w okolicach Rynku. W piątki i soboty lokal jest czynny do 3:00 w nocy, więc nieważne czy chcesz zjeść w trakcie imprezy, czy też wracając do domu – masz okazję zatrzymać się na pysznego burgera. Warto uwzględnić kolejkę, która ustawia się również w nocy (ok. 1:00 czas oczekiwania zwykle wynosi +/-. 30 minut) 

Szynkarnia

Jedno z miejsc, które na pewno znają piwosze. Jednak Szynkarnia nie tylko piwem stoi. Mają czynną kuchnię do 1:00 w nocy, która oferuje przekąski idealnie sprawdzające się do piwa, ale również dania ciepłe -wielu znane – podpłomyki.

Frytki + SOS

Nie ma nic lepszego niż frytki i to o każdej godzinie! Frytki + SOS znajdziecie w dwóch lokalizacjach: w okolicach Pasażu Niepolda oraz na Oławskiej, więc nieważne czy wracacie po nocny, czy robicie przerwę w imprezie – czekają na Was do 3:00 (w piątki i soboty) oraz do północy w inne dni tygodnia. 

Setka

Setka tak naprawdę się nie zamyka. Od piątku do soboty działają do 6:00 rano, a w tygodniu do 4:00! Zjecie tu klasyki kuchni polskiej, które postawią Was na nogi – bigos, gzik, żurek czy żeberka, a wszystko w cenie poniżej 10 zł! 

DOJUTRA

Znajduje się w miejscu, z którego nie chce się wychodzić – w Pasażu Pokoyhoff. Serwują znane na cały Wrocław nuggetsy z kurczaka. Jeśli jednak szukacie miejsca bliżej centrum, odwiedźcie ich drugi lokal na Ofiar Oświęcimskich, gdzie w klimatycznym podwórku nie tylko możecie zjeść, ale również napić się ciekawych drinków. 

Biggy

Nie ma nic lepszego, jeśli szukasz jedzenia, które postawi Cię na nogi! Prawdziwa Detroit Pizza czyli puszyste ciasto, skarmelizowane brzegi i porcja jak dla dwóch! Kuchnia pracuje w piątki i soboty do 23:00. Jedzenie również sprawdzi się idealnie na ciężki poranek po imprezie – działa lepiej niż “maminy” rosół.

Panczo

Jeśli kochasz kuchnię meksykańską, jesteśmy pewni, że znasz to miejsce! Panczo to jeden z najchętniej odwiedzanych lokali z kuchnią meksykańską. Dodatkowo w piątki i soboty pracują do 24:00. Więcej jeśli nawet w nocy nie możesz sobie odmówić tacos bądź burrito – kieruj się na św. Antoniego! 

Soczewka

Burgery (i nie tylko) w samym sercu Wrocławia – Rynku. Znajdziecie kilka ciekawych wersji burgerów dla wegetarian i osób unikających glutenu, dodatkowo steki i sałatki. W piątki i soboty lokal czynny do północy.

Kurna Chata

Kurna Chata serwuje tradycyjną kuchnię polską na studencką kieszeń, porcje są ogromne, a ceny niskie. Zjecie tu kopytka, placki ziemniaczane, pierogi i dania obiadowe. Nieważne, o której zrobisz się głodny, cały tydzień pracują do północy (wyjątkiem jest niedziela: do 22:00).

Cegielnia

W bocznej Świdnickiej, w samym centrum miasta. Cegielnia słynie z pysznych sałatek, które wyróżnia wielkość porcji – zjesz ją na kolację i druga połowa zostanie na śniadanie. W karcie znajdziecie jeszcze syte makarony. Jest to miejsce, które warto zapamiętać nie tylko na nocne gastro! Codziennie pracują do północy.

Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc we Wrocławiu?
Bądź z nami na bieżąco!

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *