Co powiecie na kolejną odsłonę Fuckup Nights Wrocław oraz Święto Niepodległości w nieco innym wydaniu? Koniecznie zapoznajcie się z przeglądem listopadowych wydarzeń. Jesteśmy pewni, że listopad zaskoczy nas jeszcze nie raz, nie tylko za sprawą cieplejszej temperatury, ale również wydarzeń, które przemycą do jesienno-zimowej aury nieco słońca!

wydarzenia listopad

Dribble WroMeetup

Okazuje się, że społeczność grafików komputerowych i designerów co 3 miesiące organizuje we Wrocławiu Dribble WroMeetup. Jesteś zainteresowany branżą kreatywną? A może chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat branży kreatywnej? Przyjdź na Dribble WroMeetup!
Gdzie? Barbara
Kiedy? 08.11.18 r.

wydarzenia listopad

Lekcje Sztuki: Między bitami a atomami

Okazuje się, że między bitami a atomami można znaleźć punkty styku, które poprowadzą nas ku sztuce. Lekcje Sztuki to cotygodniowe spotkania, podczas których eksperci z dziedzin takich jak design, ceramika, filozofia czy sztuki wizualne dzielą się swoją pasją, wiedzą i osobistym doświadczeniem. Wykłady odbywają się w każdy wtorek o godz.18.00. Pełen program dostępny tutaj.
Gdzie? Recepcja
Kiedy? 13.11.18 r.

wydarzenia listopad

27. Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Wydarzenie idealne dla wszystkich miłośników literatury. 27. Wrocławskie Targi Dobrych Książek to nie tylko doskonała okazja na zakup książek w atrakcyjnych, przedświątecznych cenach, ale również chwila na spotkania z autorami czy ilustratorami, panele dyskusyjne oraz wiele innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.
Gdzie? Hala Stulecia
Kiedy? 29.11 – 02.12.18 r.

wydarzenia listopad

Targi Wszystkiego Dobrego 2018

Targi Wszystkiego Dobrego 2018, czyli druga odsłona święta mody, sztuki i designu. Przez 4 dni na Hali Stulecia będą się działy cuda. Będziemy mieli okazję spotkać wytwórców, którzy zaprezentują najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania i rękodzielnictwa. Nie zapominajcie, że w tym samym miejscu i w tym samym czasie będą się działy Targi Dobrych Książek!
Gdzie? Hala Stulecia
Kiedy? 29.11. – 02.12.18 r.

wydarzenia listopad

Wege Festiwal Wrocław <3

Wege Festiwal Przestrzeń to nie tylko przepyszne falafele, hummusy i wege burgery, ale również wyjątkowa moda, kosmetyki cruelty free i książki. Wpadnijcie do Czasoprzestrzeni i sami sprawdźcie, dlaczego Wrocław tak bardzo pokochał to wydarzenie!
Gdzie? Czasoprzestrzeń
Kiedy? 10.11.18 r.

wydarzenia listopad

Aż nuda się uda

“Czy nuda nieodzownie wiąże się z lenistwem? Czym była kiedyś, a jaka jest współcześnie? Dotyczy dzieci czy dorosłych? Czy można nudzić się bez wyrzutów sumienia?”

Zapraszamy Was do BWA na chwilę z nudą. Jesteśmy przekonani, że nudzić się nie będziecie, a jedynie odpowiecie sobie na pytanie “Czym ta nuda tak naprawdę jest?”.
Gdzie? Dizajn BWA
Kiedy? 27.10. – 09.11.18 r.

wydarzenia listopad

Polacy nie gęsi – Święto Niepodległości w Famie

Kto z Was ma ochotę na Święto Niepodległości w nieco innym wydaniu? FAMA przygotowała dla nas specjalne warsztaty, niepodległościowy sitodruk, ale również literackie łamigłówki związane z twórczością polskiego twórcy.
Gdzie? FAMA Centrum Biblioteczno-Kulturalne
Kiedy? 11.11.18 r.

wydarzenia listopad

4. Kawowe warsztaty w Etno Cafe Barbara / alternatywy

“Dwóch kawowych zaparzeńców pokaże Wam to, czego uczą na co dzień baristów w Etno Cafe. Poznacie metody zaparzania kawy, które pozwalają na wyciągnięcie niespotykanych aromatów. Przy czym każda z tych metod jest do odtworzenia w domu. Będzie to owocne spotkanie i na pewno mocno owocowe, bo aromaty jakie wyjdą z kawy zaskoczą niejednego z Was.”

Jako najwięksi kawowi smakosze – nie możemy się doczekać!
Gdzie? Barbara
Kiedy? 29.11.18 r.

wydarzenia listopad

Fuckup Nights Wrocław vol. 2

Wejściówki wyprzedane po 10 minutach. My już szykujemy się na kolejną edycję, której tym razem nie możemy przegapić. Sama idea Fuckup Nights niesamowicie nam się podoba – to spotkania, podczas których rozmawia się o tytułowych fuckupach, bez lukru, na serio i szczerze. Koniecznie śledźcie ich fanpage, kolejne edycja już niebawem!
Gdzie? Surowiec
Kiedy? 28.11.18 r.

wydarzenia listopad

ŻywoTechno – Noc Live Actów

“Noc pełna maszynek, analogów, guzików i knobów.” Wystąpią m.in.: Boorgroove, Netsu, Mathias Nova oraz Pixie Elf.
Gdzie? Surowiec
Kiedy? 02.11.18 r.

wydarzenia listopad

Wystawa: Dolny Śląsk widziany z wysoka

Pamiętacie naszą rozmowę z twórcami projektu Wysoki Śląsk? Wracają do nas z wystawą swoich podniebnych zdjęć. Wystawa organizowana jest jako wydarzenie towarzyszące do ich projektu – Polak Porafi, w którym to zbierają środki na nowego drona, by zachwycać nas jeszcze piękniejszymi widokami Wrocławia i okolic.
Gdzie? Recepcja
Kiedy? Start 16.11.18 r.

Wampiriada

Nie mogliśmy pominąć w naszym przeglądzie Wampiriady czyli finału projektu charytatywnego organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, odbywającego się przy Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego. To już kolejny finał, podczas którego będziecie mieli okazję pomóc tym najbardziej potrzebującym.

Lubimy wspierać takie akcje dlatego pamiętajcie – każda kropla się liczy!

Gdzie? Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Kiedy? 21.11 – 22.11.18 r.

 

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami we Wrocławiu?

 

Categories: Miejsca Wydarzenia

2 Comments

Przegląd Wydarzeń Listopad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *