Wakacje to idealny czas na piknik! Łatwiej znaleźć chwilę na przygotowanie przekąsek, jeśli znudziły Ci się letnie ogródki, zabierz znajomych w jedno z zielonych miejsc i spędźcie wspólnie czas na trawie!

Wyspa Opatowicka

Możecie tu dotrzeć rowerem – przykładową trasę znajdziecie w jednym z naszych przeglądów. Dodatkowo znajduję się tam park linowy, który może urozmaicić czas wolny.

Wały nadodrzańskie

Tego miejsca chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.  Oprócz pikniku możecie też udać się do licznych beach barów.

Polana Integracyjna na Gądowie Małym

To projekt zrealizowany z ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.  Znajdziemy tu grille oraz leżaki. Ciekawym rozwiązaniem jest winobluszcz, dający chwilę wytchnienia w cieniu na mini pergoli.

Park Zachodni

Park jak każdy inny? Niekoniecznie, weźcie ze sobą orzechy i wołajcie “Baśka”– o ile nie boicie się wiewiórek 🙂

Wzgórze Andersa

W zestawieniu nie mogło zabraknąć jednego z najpopularniejszych miejsc na piknik czy grilla. Dojazd możliwy każdym środkiem transportu oraz ciekawy widok, to jest to.

Park Wschodni

Dużo przestrzeni na wspólny posiłek. Nie jest to jednak (jeszcze) popularne, oblegane miejsce, więc każdy znajdzie miejsce na swój koc.

Park Leśnicki

Malowniczy Park Leśnicki świetnie sprawdzi się na romantyczny piknik. Relaks przy szumie Bystrzycy z widokiem na zamek. Idealne miejsce na popołudnie we dwoje.

Wzgórze Gajowickie

Dużo przestrzeni na piknik oraz widok na panoramę miasta do posiłku!

Chcesz poznać ciekawe miejsca we Wrocławiu? Bądź na bieżąco!

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *