Czy są tu zmęczeni marketowymi herbatami niskiej jakości? Jest kilka punktów na mapie Wrocławia, w których można się napić naprawdę dobrej herbaty i poczuć niepowtarzalny klimat tych miejsc. W tym przeglądzie odpowiemy na pytanie: Gdzie napić się dobrej herbaty we Wrocławiu?

Herbaciarnia Czajownia

Adres: Białoskórnicza 7

To miejsce z ogromnym wyborem herbat dla prawdziwych smakoszy! Idealne miejsce spotkań dla poszukujących odrobiny orientalności. Wystrój zaczerpnięty z Dalekiego Wschodu, a w okresie letnim można odpocząć na niezwykle urokliwym ogródku. 

Herbaciarnia Targowa

Adres: Piaskowa 17

Znajdująca się na Hali Targowej Herbaciarnia Targowa, to romantyczny lokal o zmysłowym wystroju. Idealne do cichych i spokojnych spotkań w towarzystwie przepysznych herbat.

Herbaciarnia K2

Adres: Kiełbaśnicza 2

Herbaciarnia w centrum Wrocławia. Atmosfera sprzyjająca kameralnym spotkaniom i czytaniu. To miejsce z duszą, w którym poczujecie się jak u przyjaciół w domu.

W kontakcie

Adres: Benedykta Polaka 12/1b

Tego miejsca nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać! W ostatnim czasie do oferty dodano herbatę od Sela Herbals. To wyjątkowe mieszanki ziół z Podlasia, które powstały zgodnie z zasadą synergii – poszczególne zioła zostały dobrane tak, aby uzupełniały się właściwościami i wzajemnie wzmacniały swoje działanie. Koniecznie spróbujcie!

Łaskotki Cookie Dough

Adres: Stanisława Dubois 6/2

Łaskotki to miejsce, w którym nie tylko zaspokoicie swoje pragnienie na coś słodkiego, ale również wypijecie herbatę najwyższej jakości! W ofercie dostępna jest herbata od Hard Beans, która idealnie komponuje się z serwowanymi tam słodyczami.

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *