Pierwszy dzień wiosny już dawno za nami, a więc wymówki na zostanie w domu oficjalnie się skończyły. Prezentujemy Wam przegląd – tym razem w wersji kwietniowej. Dizajn sprint, Garage Talks czy HOT SPOT to tylko nieliczne z propozycji, które dla was przygotowaliśmy.

Drugie urodziny Surowca 

W tym miesiącu będziemy obchodzić drugie urodziny Surowca. Organizatorzy zeszłoroczną edycją podnieśli sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Czym zaskoczą nas tym razem? W kwietniu czekają nas dwa tygodnie pełne wystaw, koncertów oraz spotkań kulturalnych.

Gdzie? Surowiec

Kiedy? 04 –14.04.19r.

Kuchnia dla opornych: Mniej znaczy więcej. Zero waste w kuchni.

Wielu z nas słyszało o idei zero waste, ale wydaje się ona być trudna do zrealizowania. Spotkanie z myślą o wszystkich tych, którzy chcąc wprowadzić jej elementy do codziennego życia, ale nie wiedzą od czego zacząć. Joanna Aniszczyk opowie nam co słychać na zero-wastowym podwórku.

Gdzie? Barbara

Kiedy? 06.04.19 r.

Concept Weddings Targi Ślubne

Wydarzenie, dla wszystkich młodych pary, które planują nietradycyjne wesele. Wielu wysyelekcjonowanych wystawców specjalizujacych się w stylach rustyklnym, eco chic, boho i industralnym. Nie macie jeszcze fotografa, kamerzysty, bądź dodatków na swoje wesele – te targi są dla Was.

Gdzie? NOT

Kiedy? 7.04.19 r

Upoluj swoją książkę Wrocław

Mała niespodzianka dla wszystkich wrocławskich moli książkowych. Zasady są proste – wskakujecie na wydarzenie, czekacie na wskazówki dotyczące lokalizacji książek, rozwiązujecie zagadkę i biegniecie po swoją nagrodę! Co Wy na to?

Gdzie? Wrocław

Kiedy? 12 – 14.04.19 r.

GarageTalks: doświadczenia projektowania

“GarageTalks to inicjatywa wymiany doświadczeń i zderzania poglądów. To inicjatywa, w której nawet najpiękniejsze idee muszą mieć namacalną formę.” Brzmi to na tyle zagadkowo, że sami postanowiliśmy sprawdzić co tam się będzie działo. Z kim widzimy się na miejscu?

Gdzie? Nokia Garage  

Kiedy? 05.04.19 r.

USER CONF

Project Management, Service Design czy Employer Branding to tylko nieliczne z tematów, które będą poruszane podczas konferencji USER CONF. Będziecie mieli okazję nie tylko skonsultować swoje własne projekty z innymi praktykami, ale przede wszystkim zyskać przydatne kompetencje, które z pewnością przydadzą się Wam na dalszej ścieżce zawodowej.

Gdzie? CRZ Krzywy Komin

Kiedy? 12 – 13.04.19 r.

Wege Festiwal Wrocław <3

“Przepyszne falafele, hummusy i wege burgery, wege odsłony domowych dań, zupy, kuchnie świata, desery, ciasta, ciasteczka” znowu we Wrocławiu! Festiwale kulinarne to zawsze idealna okazja, aby spędzić wspólnie czas i przy okazji weekendu trochę się odstresować.

Gdzie? Czasoprzestrzeń

Kiedy? 13.04.19 r.

Drzwi Otwarte IDiKS

Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej zaprasza na dni otwarte! W programie oprócz spotkań informacyjnych znalazły się również warsztaty, które z pewnością zainteresują nie tylko przyszłych studentów. Warto jedynie pamiętać, że na warsztaty obowiązują zapisy. Wszystkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenie.

Gdzie? Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr

Kiedy? 12.04.19 r.

Dizajn sprint – warsztaty

“Design Sprint, to cały proces projektowy w jeden dzień, czy to nie brzmi jak absolutnie zwariowany pomysł?! Jeszcze jak! Jeśli chcesz poczuć na własnej skórze co właściwie robi się na wzornictwie, to wydarzenie jest skierowane właśnie do Ciebie! Warsztaty trwać będą 5 godzin, podczas których przejdziemy wspólnie od generowania pomysłów, przez szkice i prototypowanie, aż do makiety i prezentacji produktu.”

Gdzie? Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Kiedy? 06.04.19 r.

Grafika: portfolio – design w dyskursie wizualnym

Kolejne spotkanie w ramach, którego studenci grafiki z Uniwersytetu SWPS mają okazję pokazać szerszej publiczności swoje projekty. Podczas spotkania odbędzie się również krótka dyskusja z udziałem przedstawicieli sektora naukowego, artystycznego, miejskiego i rynkowego.

Gdzie? PROZA

Kiedy? 11.04.19 r.

Kino Surowiec #69 Climax

Film dla wszystkich o mocnych nerwach. “Climax” to film oferujący widzom silnych przeżyć – inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o grupie tancerzy, którzy pewnego dnia spotykają się w opuszczonej szkole na odludziu. Zaintrygowani? Wstęp wolny, ale liczba miejsc jak zawsze ograniczona – kto pierwszy ten lepszy!

Gdzie? Surowiec

Kiedy? 02.04.19 r.

HOT SPOT

“HOT SPOT jest wydarzeniem otwartego dostępu, który ma łączyć swoje najdrażliwsze punkty w jedną spoistą sieć. Jest niezabezpieczoną przestrzenią wstydliwie rozsyłającą swobodne guilty pleasure. Tutaj, surfując po galerii JEST, dzięki wybranym pracom dziesięciu artystek będzie można doznać pewnego rodzaju oczyszczenia: szukać zmysłowej przyjemności, nieosiągalnych doznań, emocjonalnej tajemnicy czy radości z hedonizmu i rutyny; poznać to, co skrywamy, czy odkryć to, co jest ukryte jako konstrukt intymny lub społeczny. Niedostępność okaże się fatamorganą, a grzech afrodyzjakiem.”

Gdzie? JEST galeria

Kiedy? 12.04.19 r.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami we Wrocławiu? 


Categories: Wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *