Przegląd sierpniowych wydarzeń – czyli co robić spędzając lato w mieście?

Wydaje nam się, że wakacje w mieście to równie fajna opcja co wyjazd do ciepłych krajów. Z tego powodu przygotowaliśmy zbiór ciekawych wydarzeń, które umilą Wam wakacyjne szaleństwo.

Muzycznie

sierpien we wrocławiu

Jazz Jam Session x Forma Płynna
Kiedy? 09.08.18r.

Nadeszły 30-stopniowe upały i czas, w którym możemy pozwolić sobie na bezkarne wylegiwanie się na słońcu! À propos, kto z Was widział już nasz przegląd beach barów? Możecie przeczytać tam m.in. o Formie Płynnej, w której już 9 sierpnia odbędzie się jam session, będące prawdziwą muzyczną ucztą! Jeśli macie ochotę na chwilę wytchnienia, leżąc na hamaku, wpadnijcie do Formy Płynnej na trochę jazzu. Wstęp wolny.

sierpien we wrocławiu

Barbarka Flirtini Wrocław Bikini
Kiedy? 24.08.18r.

Kolejny rok z rzędu w Barbarce będziemy mieli okazję doświadczyć balangi z FLIRTINI w roli głównej. To będzie doskonała okazja na to, aby posłuchać „HeartBreaks & Promises IV” w nieco odmienionym wydaniu.

Tanecznie

sierpień we wrocławiu

Balety w Imparcie: SWING
Kiedy? 10.08.18r.

Latem rządzi Swing! Strefa Kultury Wrocław przygotowała coś specjalnego. “Balety w Imparcie” to nowe, cykliczne wydarzenie, które będzie podróżą przez różne style tańca. Pierwsza odsłona tego cyklu to właśnie letnia, swingowa potańcówka, która będzie miała miejsce na Placu Społecznym. Z pewnością jest to wydarzenie, na które warto się wybrać. Dla miłośników letnich wygibasów będzie to niemała frajda!

sierpień we wrocławiu

Tama na Tamce
Kiedy? 17.08.18r.

Są tu jacyś fani elektroniki? Jeśli tak, to pewnie zainteresuje Was Tama na Tamce, czyli letni open air przy dźwiękach klubowej muzyki, serwowanej przez rezydentów Tamki!

Filmowo

sierpień we wrocławiu

Lato w mieście. Kino na dachu Renomy
Kiedy? 11.08.18r.

“Kolejna edycja Letniego Kina na jednym z najpiękniejszych dachów Wrocławia.” Tym razem motywem przewodnim są najpiękniejsze metropolie świata. Akcje wyświetlanych filmów będą miały miejsce m.in. w Berlinie, Lizbonie oraz Rzymie. Filmy będą wyświetlane w każdą sobotę sierpnia o godz.21.30.

sierpień we wrocławiu

Kino na dachu. Desert Coffee
Kiedy? 19.08.18r.

Muzeum Współczesne zaprasza Was na cykl pokazów filmowych towarzyszących wystawie “Szczurołap”. Plenerowa projekcja na dachu MWW to wydarzenie, które z pewnością zachwyci wyjątkowym klimatem!

Kulinarnie

sierpień we wrocławiu

Gastro Nocki
Kiedy? 10.08.18r.

Zdecydowaliście się wybrać na swingową potańcówkę? Jeśli tak, to ucieszy Was fakt, że o podniebienia uczestników zadbają właśnie Gastro Nocki, które już kolejny rok z rzędu łączą swoje siły ze Strefą Kultury Wrocław.

sierpień we wrocławiu

Community – publiczność przejmuje scenę!
Kiedy? 10.08.18r.

“Creative Morning – globalny projekt porannych spotkań dla kreatywnych osobowości.”

Chcesz rozpocząć dzień od pysznego śniadania w kreatywnym teamie?
Wiadomo przecież, że jedzenie łączy ludzi, a w tym przypadku łączy tych kreatywnych pasjonatów z dobrymi pomysłami.
Formuła spotkania jest nieco odmieniona, zamiast wcześniej zapowiedzianego prelegenta, organizatorzy postanowili oddać głos publiczności.

Styl

sierpień we wrocławiu

Slow niedziela z Elementy Studio i Pan Pablo
Kiedy? 12.08.18r.

Całkiem niedawno we Wrocławiu powstała przestrzeń Archi-box, która każdego przechodnia zachwyca swoim wyjątkowym kształtem! Elementy Studio i Pan Pablo zapraszają do wspólnego leżakowania przy przyjemnych dźwiękach z płyt winylowych. Brzmi zachęcająco!

sierpień we wrocławiu

Kobiecość w dobrym stylu vol. 2
Kiedy? 16.08.18r.

Wydarzenie z serii #girlpower! Będzie trochę o życiu, stylu i slow fashion. Ponoć szydełkowanie wcale nie jest takie trudne, a stary t-shirt może zyskać drugie życie.
Współorganizatorem wydarzenia są pomysłodawczynie Biblioteki Ubrań. Kto z Was widział już nasz wywiad z dziewczynami?

sierpień we wrocławiu

Bakalie Wrocław – Edycja Natury
Kiedy? 19.08.18r.

To już trzecia edycja targów Bakalie Wrocław! Warto wspomnieć, że oprócz obejrzenia stoisk wystawców, będzie okazja na to, aby wziąć udział w warsztatach. W programie znajdują się m.in.: Warsztaty Oczyszczanie oraz Warsztaty Plecenia Makram.

Chcesz być na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami we Wrocławiu?

 

 

Categories: Wydarzenia

One comment

Co się dzieje w sierpniu we Wrocławiu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *