Karnawał w pełni, zbliża się impreza, a Wy nie macie strojów, bo pochłonęła Was sesja lub inne obowiązki? Nie macie się o co martwić. Przygotowaliśmy dla Was listę miejsc, w których możecie się zaopatrzyć w niesamowite przebrania, gadżety oraz akcesoria. Pomożemy Wam zaskoczyć wszystkich znajomych!

Maskowy Bal

Maskowy Bal to całoroczna wypożyczalnia kostiumów oraz sklep online, w którym możemy zaopatrzyć się w wysokiej jakości przebrania (zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci) na wszystkie możliwe okazje.

Adres: ul. Ludwika Solskiego 1A
Godziny otwarcia: pn-pt: 10.00-20.00, sob: 10.00-18.00

Stroje na karnawał

Kolekcja strojów i akcesoriów w “Stroje na Karnawał” co roku jest ulepszana i rozszerzana. Posiadają duży wybór kostiumów dla dzieci, jak i dla dorosłych,  wykonanych z dobrej jakości tkanin oraz przez najlepsze krawcowe.

Adres: ul. Pińska 9 (Muchobór Wielki)

Bouffal Studio

W Bouffal studio znajdziecie stroje stylizowane na ubiory z lat 50.,60.,70. i innych dekad. Kostiumy wykonywane są ze szlachetnych tkanin. Jeżeli twoja zabawa karnawałowa ma tematykę właśnie z tych lat, to w tej wypożyczalni znajdziesz swój idealny strój.

Adres: Piłsudskiego 72
Godziny otwarcia: pn-sob: 10.00-20:00

Biblioteka Ubrań

Jeżeli Twój strój na zabawę karnawałową nie musi być czymś szalonym, a jedynie mieszczącym się w standardach i wytycznych danej imprezy tematycznej to polecamy odwiedzenie Biblioteki Ubrań. Jest to miejsce, w który wybiera się pakiety, które umożliwiają dostęp do dowolnie wybranych czterech ubrań, które się wypożycza. Może akurat tam znajdziesz to, czego brakuje Ci do skomponowania idealnej kreacji.

Adres: Legnicka 32

SecondHandy

Jeżeli macie trochę więcej czasu to świetną alternatywą dla wypożyczalni będą SecondHandy, których we Wrocławiu nie brakuje. Przy odrobinie szczęścia możecie trafić na prawdziwe perełki i ciekawe akcesoria dzięki którym Wasze przebrania będą jedyne i niepowtarzalne. Tu adresy czterech z wrocławskich ciucholandów:

Dom handlowy „Podwale” – I piętro, ul. Podwale 37/38
Vena, ul. Świdnicka 30/32
TANI ARMANI, ul. Ruska 18
Cindy Vintage, ul. Dubois 18

Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich coś więcej to odsyłamy Was do naszego przeglądu, w którym to właśnie o nich mowa – SecondHandy we Wrocławiu

Chcesz poznać ciekawe miejsca we Wrocławiu?
Bądź na bieżąco!


Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *