Joga to zyskujący na popularności sposób na oderwanie się od szybkiej, stresującej rzeczywistości. Pozwala wyciszyć umysł oraz zadbać o nasze ciało. Gdzie we Wrocławiu warto pójść na jogę? Czym charakteryzują się poszczególne szkoły? Przedstawiamy przegląd najlepszych miejsc z jogą we Wrocławiu!

joga kolektyw

Dwie przesympatyczne dziewczyny – Iza i Daria – rok temu postanowiły otworzyć centrum jogi przy placu Grunwaldzkim. Pokazują, że jogi można nauczać po swojemu, czyli kameralnie, w klimatycznym studio czy wyjazdowo, bo organizują również jogowe obozy. Ich zajęcia oparte są na metodzie B.K.S. Iyengara (jednego z najsłynniejszych nauczycieli na świecie, wykorzystującego takie pomoce jak: kostki, paski itp.).

Drzewo życia

Popularna szkoła, która oferuje wszystko, czego zapragniecie: ashtangę, aerial jogę, jogę w chustach, power jogę, jogę na kołach, medytację i wiele innych. Ilość różnych opcji i nauczycieli na pewno skusi niejednego z Was!

Fabryka Energii Centrum Jogi

Zajęcia 7 razy w tygodniu w przestronnych, jasnych wnętrzach i kilku wykwalifikowanych nauczycieli – to charakteryzuje Fabrykę Energii. W ich grafiku znajdziecie propozycje zarówno dla zupełnie „zielonych” w temacie jogi, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Bikyasa joga

Ta zlokalizowana na Nadodrzu szkoła stawia na bardziej dynamiczną odmianę jogi – power jogę. Jeżeli nie kręcą Was statyczne zajęcia, a raczej szukacie połączenia fitnessu i tradycyjnych pozycji – dobrze trafiliście!

Manomani

Manomani oferuje nie tylko jogę według wspomnianego B.K.S. Iyengara, ale również kojący dla zasiedzianego ciała pilates. Ciekawą propozycją są też indywidualne, spersonalizowane zajęcia sam na sam z którymś z instruktorów.

Akademia Ruchu Szkoła Jogi

Cztery typy zajęć (ashtanga, yin joga, aerial joga, kundalini joga), wyjazdy, specjalne jogowe wydarzenia i kursy nauczycielskie – to wszystko znajdziecie w Akademii Ruchu. Dodatkowym plusem tej szkoły jest lokalizacja w ścisłym centrum Wrocławia, czyli przy ulicy Ruskiej.

Szkoła Jogi Darka Wojteczka

Hatha joga z długą tradycją – szkoła funkcjonuje już od 2000 roku! Ceniony w środowisku nauczyciel, Darek Wojteczek, prowadzi zajęcia dla początkujących i zaawansowanych. 

Chcesz poznać ciekawe miejsca we Wrocławiu? Bądź na bieżąco!

Categories: Miejsca

One comment

Wrocławskie miejsca z jogą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *