Za kilka dni będziemy świętować Dzień Chłopaka, a Wy wciąż nie macie żadnego upominku dla Waszych wybranków?
Żaden problem! Przygotowaliśmy listę genialnych prezentów, które możecie dostać od ręki we Wrocławiu.

Dla wszystkich fanów piłki nożnej bilet na mecz będzie prezentem idealnym. Możecie go kupić w kasie Stadionu Wrocław lub Stadionu przy Oporowskiej, ale także na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich czy w Kolporterze, który znajduje się w każdej galerii handlowej.

Mężczyznom do dbania o ciało i twarz wystarczyłoby zapewne jedynie szare mydło, ale warto przekonać ich do dobrej jakości kosmetyków. Możecie zainwestować na przykład w fajny zestaw kremów do brody, które kupicie w każdej drogerii bądź wielorazową żytelkę do golenia, którą znajdziecie w jednym z miejsc zero waste we Wrocławiu.

Mogą być w pizzę, smoki, żaglówki lub w kratkę. Kolorowe skarpetki na pewno wywołają wielki uśmiech na twarzy obdarowanego. Kupić je możecie w Pan Pablo, na ul. Piłsudskiego 52.

Dzięki pięknym roślinkom mieszkanie może stać się bardziej klimatyczne, a atmosfera w nim jeszcze przyjemniejsza. Będą też wspaniałym prezentem. Te najciekawsze kupicie w Projekt Rośliny (ul. Świętokrzyska 40b)

Nie trzeba być fanem hip hopu, aby z chęcią nosić fajne bluzy. W PLNY-ach kupicie całkiem ciekawe modele.

Dla prawdziwych graczy najlepszym prezentem będą planszówki. Do upolowania w Sklepie Feniks na ul. Kołłątaja 32 bądź w innych miejscach z planszówkami.

Dla książkoholików najlepszy prezentem będzie…. Książka! Możecie zajrzeć do popularnych księgarń sieciowych albo zanurzyć się magicznym klimacie Tajnych Kompletów – Prawdziwej księgarni, a nie sklepu z książkami, gdzie znajdziecie wyjątkowe perełki. (przegląd z okazji Dnia książki)

Fajnym prezentem będzie też aromatyczna kawa, którą znajdziecie, na przykład w np. w Figa Cafe bądź Małej Czarnej czy Etno Cafe. Do tego śmieszny kubek i zadowolenie gwarantowane.

 Może winyl ulubionego zespołu? W Winylove na pewno znajdziecie coś co ucieszy Waszego wybranka.

A jeśli najważniejsze dla Was są jednak wspomnienia i dobra zabawa, a nie rzeczy materialne to polecamy zaprosić chłopaka do kina, teatru lub na kolację do ulubionej restauracji. Jeśli lubicie spędzać czas w nieco bardziej dynamiczny sposób warto wybrać się na gokarty, paintballa lub strzelnicę. 

Coś dla łasuchów. Jeśli twój chłopak woli spędzić ten wieczór z Netflixem, zaskocz go szczerymi życzeniami i słodkim upominkiem. We Wrocławiu znajdziesz mistrzowskie słodkości, nawet na ostatnią chwilę.

Nie musicie się już martwić, że Wasz kupiony przez Internet prezent nie zdąży dotrzeć do 30 września. We Wrocławiu znajdziecie mnóstwo miejsc, w których możecie kupić super gadżety dla Waszych chłopaków. Dla nich i tak najważniejsze będzie to, że spędzicie z nimi ten dzień, prezent będzie dodatkowym umilaczem. 

Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc we Wrocławiu?
Bądź z nami na bieżąco!

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *