Kto nie marzył o zielonej dżungli w swoim mieszkaniu? Rośliny doniczkowe to jedna z piękniejszych i naturalnych dekoracji w naszych domach. Jeśli chcecie zacząć swoją przygodę z uprawą, przeczytajcie nasz przegląd sklepów z roślinami doniczkowymi. 

Rośliny

O dziewczynach-roślinach mogliście przeczytać tutaj. Swoimi roślinami przystrajają nie tylko mieszkania, ale również wrocławskie lokale. Znajdziecie je chociażby W Kontakcie.

Adres: Świętokrzyska 40b

Jungle Boogie


Butik kwiatowy, w którym znajdziecie sporo egzotycznych i tropikalnych roślin. W tej zielonej dżungli, oprócz monster i kalatei, dostaniecie również oryginalne osłonki w kształcie głów oraz różne rodzaje ziemi do kwiatów doniczkowych. 

Adres: Prądzyńskiego 13

Zielony Kot


Będąc na Popowicach koniecznie musicie zajrzeć do Zielonego Kota. To niewielka kwiaciarnia, w której dostaniecie również piękne rośliny doniczkowe. Jeśli planujecie wesele, Kot stworzy dla was bukiet ślubny, a nawet przystroi salę.

Adres: Popowicka 28

Parapet – rośliny & doniczki

Wyświetl ten post na Instagramie.

Siemanerko!🙋🏻‍♀️ Dzisiaj, oprócz dostawy osłonek, była też dostawa roślin, co oznacza super pracowity, ale jakże szczęśliwy dla mnie dzień 😁 Ale koniecznie chciałam Wam się pochwalić, że mamy taaaaaaaakie monstery Adansona 😱 Resztę roślin pokażę Wam jutro, bo muszę jeszcze posprzątać ten bałagan, co bardziej wnikliwi zauważą na tym zdjęciu 🧐 Jeszcze bardziej wnikliwi zauważą, że w tym poście wystąpiłam w tym samym outficie, co w poście sprzed kilku dni. Sytuację pogarsza fakt, że nawet mam taką samą fryzurę, co już w ogóle jest niedopuszczalne🤦🏻‍♀️ Ale cóż, nawet największym celebrytkom zdarzają się wpadki… No, to do jutra! ………….. #nevertoomanyplants #parapetwroclaw #roslinywroclaw #plants #rośliny #roślinywrocław #wrocław #wroclove #plantsofwroclaw #polishjungle #urbanjungle #urbanjunglebloggers #iloveplants #plantsmakepeoplehappy #house_plant_community #houseplants #plantlife #plantlover #plantshop #plantstore #instaplants #plantdecor #monsteraadansonii #monstera #girlswithplants #botanicalwomen #plantmama #crazyplantlady #ilovemyjob

Post udostępniony przez Parapet – rośliny & doniczki (@parapet.wroclaw)

Parapet mieści się przy jednym ze stanowisk w Galerii Domar. Mimo tego dorwiecie tam zarówno paprotkę, jak i kokosa właściwego. Dodatkowo możecie tam zakupić również piękne osłonki na doniczki.

Adres: Braniborska 14

Chcesz poznać ciekawe miejsca we Wrocławiu? Bądź na bieżąco!

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *