Kto nie marzył o zielonej dżungli w swoim mieszkaniu? Rośliny doniczkowe to jedna z piękniejszych i naturalnych dekoracji w naszych domach. Jeśli chcecie zacząć swoją przygodę z uprawą, przeczytajcie nasz przegląd sklepów z roślinami doniczkowymi.

Rośliny

O dziewczynach-roślinach mogliście przeczytać tutaj. Swoimi roślinami przystrajają nie tylko mieszkania, ale również wrocławskie lokale. Znajdziecie je chociażby W Kontakcie czy Iggy Pizza.

Adres: Świętokrzyska 40b

Jungle Boogie

Butik kwiatowy, w którym znajdziecie sporo egzotycznych i tropikalnych roślin. W tej zielonej dżungli, oprócz monster i kalatei, dostaniecie również oryginalne osłonki w kształcie głów oraz różne rodzaje ziemi do kwiatów doniczkowych. 

Adres: Prądzyńskiego 13

Zielony Kot

Będąc na Popowicach koniecznie musicie zajrzeć do Zielonego Kota. To niewielka kwiaciarnia, w której dostaniecie również piękne rośliny doniczkowe. Jeśli planujecie wesele, Kot stworzy dla was bukiet ślubny, a nawet przystroi salę.

Adres: Popowicka 28

Parapet – rośliny & doniczki

Parapet mieści się przy jednym ze stanowisk w Galerii Domar. Mimo tego dorwiecie tam zarówno paprotkę, jak i kokosa właściwego. Dodatkowo możecie tam zakupić również piękne osłonki na doniczki.

Adres: Braniborska 14

Chcesz poznać ciekawe miejsca we Wrocławiu? Bądź na bieżąco!

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *