Nadeszła jesień i tym samym rozpoczął się rok akademicki. Z racji tego, że pogoda nie dopisuje, aby siedzieć w plenerze, a budżet studencki jest niewielki – przygotowaliśmy dla was przegląd miejsc, gdzie można już od paru złotych napić się piwa i zintegrować z nowo poznanymi znajomymi z roku. 

Przedwojenna

Całodobowa knajpa znana imprezowiczom. Oprócz piwa za 4 zł, dostaniecie tu również klasyczne przekąski typu gzik, tatar czy śledź za 8 zł. 

Adres: Św. Mikołaja 81

Kombinat

Lokal na Placu Solnym z piwem za 5zł. W menu znajdziecie również cytrynówkę i malinówkę, na którą specjalnie przychodzą do tego pubu wrocławianie.

Adres: Plac Solny 6/7A

Setka

Nieważne czy przed, czy po imprezie: Setka to dobre miejsce, aby napić się tanio piwa. Oprócz tego kuchnia czynna jest przez całą dobę, dzięki czemu o każdej godzinie będziecie mogli zjeść tatara, żeberka lub placek po węgiersku.

Adres: Kazimierza Wielkiego 50

Pijalnia Wódki i Piwa

Aż 3 lokale, w tym jeden w samym rynku. W menu znajdziecie piwo i kolorowe shoty od 4,50 zł. Dobre miejsce na beforek przed imprezą w pasażu Niepolda.

Adres: Rynek 13-14

Ruska 51B

Św. Mikołaja 8-11

Klub Na Jatkach

To idealne miejsce dla tych osób, które przy okazji wyjścia do lokalu oczekują dodatkowych atrakcji. Na Jatkach organizowany jest często pub quizz, ale możecie tam również wpaść na wieczory karaoke. 

Adres: Św. Elżbiety 3/4

Przybij Piątaka

Jeśli chcecie wybrać muzyczne klimaty, sprawdźcie Przybij Piątaka. W lokalu często organizowane są koncerty lub jam session. Oprócz tego piwo i przekąski od 5 zł. 

Adres: Jana Ewangelisty Purkyniego 1

Kazimierza Wielkiego 49

Remont Bar

Pub zlokalizowany obok wielu wrocławskich uczelni, dzięki czemu możecie wyskoczyć tam po zajęciach. Piwa napijecie się tam już za 5 zł, a w każdą niedzielę organizowany jest pub quizz.

Adres: plac Grunwaldzki 18

Pauza

Nowe miejsce na mapie Wrocławia. W lokalu, oprócz lanego piwa za 7 zł, dostaniecie również kraftowe. Dodatkowo na studentów czeka zniżka 10 procent.

Adres: Ładna 9

Zdjęcia do artykułu wykonał Mateusz Gargula

Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc we Wrocławiu?
Bądź z nami na bieżąco!


Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *