Chociaż dni stają się coraz dłuższe, a wieczory cieplejsze – zdarzają się takie, kiedy pogoda nie do końca dopisuje, albo po prostu macie dość spotkań w plenerze. We Wrocławiu – nic straconego!  Zastanawiacie się gdzie pograć w planszówki we Wrocławiu? Pomożemy! Jest to najlepszy sposób na wspólny wieczór ze znajomi niezależnie od pogody.

HEX

Przestronny lokal, o szerokich stołach (idealnych do rozłożenia każdej gry) i takim samym wachlarzu planszówek do wyboru. Doskonałe miejsce na wypad ze znajomymi, zarówno doświadczonymi pasjonatami jak i amatorami, którzy zaczynają przygodę z grami planszowymi. Wyjście w pojedynkę nie stanowi problemu – zawsze znajdziesz tu drużynę, która szuka kolejnego członka do swej planszowej przygody.  Spędzicie tu czas rozmawiając, grając, czy pijąc pyszne lokalne piwa kraftowe przy tostach (5zł) lub zapiekankach.Chociaż kolekcja dostępnych tytułów jest obszerna, a tematyka gier zróżnicowana, bez obaw – obsługa potrafi wyjaśnić zasady niemal wszystkich pozycji. Tak wyjątkowy klimat powoduje, że lokal cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego zanim się tu wybierzecie – warto zarezerwować stolik.
ul. Stanisława Dubois 33/35

Cybermachina

Niewątpliwie klimatyczne miejsce, w którym cofniesz się do lat 90.
Konsole, automaty i gry planszowe – te elementy towarzyszą wspaniałej zabawie podczas wizyty w Cybermachinie, której atmosferę jak i wszystkie inne aspekty – od wystroju, oryginalnie zaplanowanego wnętrza, przez dostępne gry, po nazwy drinków – doceni każdy. Idealne miejsce na grupowy wypad ze znajomymi jak i kameralne wyjście we dwoje – każdy znajdzie coś dla siebie. Po wieczorze pełnym rywalizacji i potyczek znajdziecie tu mnóstwo przekąsek i przepyszne piwo miodowe.
ul. Szczytnicka 52

Padbar

Turnieje, rywalizacja i premiery największych tytułów przy piwie oraz tematycznych drinkach – Padbar. Miejsce o nietypowym wnętrzu, wypełnionym ekranami, na których zobaczycie przeróżne gry na konsole. Dzięki wyjątkowej atmosferze, odlotowej obsłudze i ogromnym wyborze planszówek oderwiesz się od codzienności, spędzając świetnie czas wśród fanów gier. Jeżeli chcesz zagrać w coś, czego jeszcze nie znasz – tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie!
ul. Kazimierza Wielkiego 1

Post udostępniony przez @marymallory_

Marajo

To wyjątkowe miejsce dla osób ceniących dobrą zabawę. Największa w Polsce wypożyczalnia nowoczesnych gier planszowych, będąca jednocześnie sklepem i miejscem do grania. W Marajo możecie kupić i wypożyczyć gry, zorganizować imprezę z planszówkami lub po prostu zaczerpnąć informacji o nowościach od ekspertów. Aktywnej zabawie sprzyja estetyczne, jasne wnętrze i wspaniała obsługa, która zawsze z pasją pomoże przy wyborze gry.
ul.Dąbrowskiego 36/4U

Gdzie pograć w planszówki we wrocławiu
fot. visitwroclaw.eu

Planszóweczka.pl

Sklep internetowy i wypożyczalnia w jednym. Oferta dostępna jest w dwóch punktach: w Astrze i w Nowych Horyzontach. Stoisko w Astrze jest o wiele większe i oferuje zdecydowanie szerszy wybór gier. Nowe Horyzonty natomiast dysponują stołami i miejscem, więc jeśli zdarza się Wam czekać na seans w kinie – możecie świetnie wykorzystać ten czas, grając w jedną z kilkudziesięciu dostępnych gier planszowych. A jeśli jakiś tytuł szczególnie Wam się spodoba, macie możliwość wypożyczyć go do domu lub kupić na miejscu. Dla zafascynowanych pasjonatów organizowane są tu cotygodniowe, tematyczne wydarzenia, na których możecie dowiedzieć się jeszcze więcej o planszówkach.
ul.Kazimierza Wielkiego 19a / Horbaczewskiego 4-6 (DH Astra) 

Gdzie pograć w planszówki we wrocławiu
fot. permutu.pl

Chcesz poznawać ciekawe wydarzenia i miejsca we Wrocławiu,
bądź z nami na bieżąco!

 

 

Categories: Miejsca

One comment

Puby z grami planszowymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *