Robi się coraz cieplej, wrocławianie spędzają więcej czasu na spacerach z psami. To dobra okazja, aby wymienić smycz bądź obrożę na nową. Zastanawiacie się, gdzie znajdziecie duży wybór i ciekawe wzory? Zapraszamy do lektury!

Mr Fox – animal concept store

To wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, gdzie nawet najbardziej wymagający właściciele znajdą produkty dla swoich czworonogów. Sam sklep jest ciekawie wykończony, ale to jego asortyment robi największe wrażenie. Znajdziecie tutaj wiele niszowych marek oraz produktów robionych na zamówienie. W ofercie sklepu są między innymi akcesoria, ubranka, miski oraz karmy.

Adres: ul. Władysława Łokietka 7
Sklep online: mr-fox.pl/

DOG AHEAD

To wrocławska marka akcesoriów dla psów stworzona przez Milenę i Pragę (odpowiada za certyfikację produktów ;)). Znajdziecie tu kolorowe i modne obroże, smycze i szelki, jak również akcesoria dla właścicieli. Jakiś czas temu Milena otworzyła swój stacjonarny sklep, gdzie zakupicie wszystkie jej produkty od ręki – na Poniatowskiego.

Adres: ul. Poniatowskiego 15
Sklep online: dogahead.pl

Pełna Micha

To jeden z najstarszych sklepów zoologicznych – od 15 lat znajduje się we Wrocławiu. Znajdziecie tutaj klasyczne skórzane i materiałowe obroże oraz szelki, ale również legowiska i szeroki wybór karmy dla swoich psiaków (i nie tylko).

Adres: ul. Życzliwa 16C / U5
Sklep online: www.kraina-zwierzaka.pl

Sklep zoologiczny w Hali Targowej

Jeśli chcecie “przy okazji” kupić coś swojemu pupilowi, ten sklep jest usytuowany w idealnym miejscu. Szeroki wybór akcesoriów, ubranek i legowisk. Właścicielka zawsze doradzi smakołyki bądź zabawki, z którymi twój pies nie będzie chciał się rozstać.

Adres: Hala Targowa, ul. Piaskowa 17 pierwsze piętro, stoisko nr 171

PSOTY

Targi designu i łakoci dla psów i kotów. Podczas wydarzeń możecie poznać polskich projektantów i producentów produktów dla psów. Duży wybór rodzimych marek, które nie zawsze są dostępne we Wrocławiu. Podczas wydarzenia odbywają się prelekcje i warsztaty dla właścicieli czworonogów. Dodatkowo można pomóc, biorąc udział w akcjach charytatywnych dla bezdomnych psiaków.

Najbliższa edycja we Wrocławiu- 30.03 NOT

Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc we Wrocławiu?

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *