Koniec roku to idealny moment na podsumowanie! W ostatnim przeglądzie w tym roku przygotowaliśmy dla Was mały #throwback. Wróciliśmy do miejsc, które najchętniej klikaliście na naszej stronie!

Wrocław gdzie zjeść

7. Gdzie zjeść wokół Kampusu Grunwaldzkiego?

Kampus Grunwaldzki skupia wokół siebie duże grono studentów z różnych uczelni, więc nie dziwi nas, że wielu z Was szukało wokół niego ciekawych miejsc ze smacznym jedzeniem.

6. Ulubione miejsca Reziego we Wrocławiu

Rezi (Rezigiusz), jedna z najbardziej znanych twarzy polskiego youtube’a. W tym roku jego kanał skupił ponad 3 mln subskrybentów. Miejscem, gdzie mieszka i tworzy jest Wrocław. W tym roku wielu jego fanów chętnie podążało jego śladem po naszym mieście.

5. SecondHandy we Wrocławiu | Fashion Revolution

Popularność secondhandów w Polsce wzrasta z roku na rok. Kiedy jeszcze ponad dekadę temu niektórym trudno było przyznać się do robienia tam zakupów, teraz coraz więcej osób chwali się swoimi zdobyczami upolowanymi „na ciuchach”. Gdzie zdobyć perełki we Wrocławiu? Marta z Fashion Revolution wybrała się z nami na spacer po Wrocławskich Second Handach, a Wy równie chętnie podążaliście jej szlakiem!

4. Śniadanie we Wrocławiu – 8 miejsc na pyszny początek dnia

Coraz częściej celebrujemy poranki i jemy śniadanie poza domem. Miejsc, które serwują najsmaczniejsze dania jest naprawdę wiele, a my wybraliśmy osiem, które są kultowe. Wrocławscy foodies (i nie tylko) chętnie sprawdzali i próbowali śniadań w tych miejscach.

zdrowa żywność bazar komandor

3. Gdzie kupić zdrową żywność we Wrocławiu?

W TOP 3 znalazły się punkty ze zdrową żywnością! Wrocławianie coraz cześciej sięgają po naturalne, ekologiczne produkty. Nie muszą być one drogie i trudno dostępne! W naszym przeglądzie mogliście się przekonać, że punktów jest naprawdę wiele i są dostępne w każdej części miasta.

Gdzie pograć w planszówki we wrocławiu

2. Puby z grami planszowymi

Na drugim miejscu znalazła się lista z lokalami, w których pogracie w gry planszowe. Jeden z najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu ze znajomymi! Kiedy znudzi nam się chińczyk, którego mamy w domu, chętnie odwiedzamy puby i kawiarnie, gdzie dostępne są inne propozycje.

gdzie jedzą studenci?

1. Studencki budżet – gdzie zjeść tanio i dobrze?

Najchętniej czytany wpis tego roku to przegląd miejsc na studencką kieszeń. Wrocław żyje dzięki studentom – w październiku miasto zaczyna żyć na nowo. Udowodniliśmy, że zupki w proszku i słoiki nie są jedynym rozwiązaniem i można zjeść tanio i dobrze, mieszcząc się w studenckim budżecie! Jeśli jeszcze nie czytaliście – sprawdzcie sami!

Chcesz poznać ciekawe miejsca we Wrocławiu? Bądź na bieżąco!

 

 

 

 

Categories: Miejsca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *