Już od ponad roku możecie nas czytać online! Nadeszła pora, by spotkać się w realu! Chcemy nadal inspirować Was Wrocławiem i ciekawymi ludźmi, którzy go tworzą. Dlatego przygotowaliśmy dla Was panel dyskusyjny „Za kulisami działania we Wrocławiu”, podczas którego osoby znane Wam z naszego portalu porozmawiają o aspektach prowadzenia działalności w naszym mieście na bazie własnych doświadczeń.

Zapraszamy Was na nasze pierwsze urodziny połączone z parapetówką Pod Ciśnieniem – nowego biurowego miejsca na mapie Wrocławia! Spotkanie będzie okazją do poznania w realu bohaterów naszego portalu, zainspirowania się ciekawymi rozmowami, ale również poznania niezwykłej przestrzeni, którą jest Pod Ciśnieniem.

Jako zespół TYPOWrO naszą ideą jest budowanie społeczności wokół portalu. Chcemy, aby nasi czytelnicy byli zaangażowani i świadomi, a wydarzenia takie jak to pozwalają nam lepiej Was poznać i stanowią najlepszą okazję na spotkanie na żywo. Dodatkowo nasi partnerzy przygotowali dla Was różne niespodzianki, m.in. czekają na Was ciastka od Ziarnoo.

Nasi paneliści opowiedzą o tym, jak połączyć pasję i pracę – czyli jak się realizować w naszym mieście.

Prelegentami są bohaterowie naszego portalu. Jesteście ciekawi kto?

18:00-18:50 Loca Bikes x PiggyPeg / porozmawiają jak kreować wizerunek specjalisty w swojej branży i jak działać online

18:55-19:45 Mała Czarna x HugBag / powrót do rzemiosła, o tym jak stawić czoła masowej produkcji.

Kilka słów o naszych gościach:

LOCA Bikes to wrocławska manufaktura rowerów, tworzonych na zamówienie. Zgrany zespół z pasją tworzy od podstaw rowery, które nie tylko odpowiadają na potrzeby klienta, ale również wyrażają jego osobowość.

Piggypeg to blog prowadzony przez Anię i Monikę, na którym szerzą świadomość na temat kosmetyków i pielęgnacji skóry. Dziewczyny konfrontują obietnice producentów z tym, co faktycznie znajduje się w ich produktach.

mała czarna dorota kraczek

Mała Czarna to kawiarnia i palarnia w jednym. Pracują w niej najwięksi pasjonaci kawy, którzy z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą. Potrafią z największą fascynacją opowiedzieć o sposobach parzenia, możliwych do wychwycenia aromatach i prawidłowym przygotowaniu tego cudownego napoju.

HUGBAG zespół

HUGBAG, czyli ekipa, w której skład wchodzi dwóch Radków i Kasia. Tworzą wyjątkowe produkty z najwyższej jakości skóry. To przedmioty, które od pierwszych chwil nawiązują niepowtarzalną więź z użytkownikiem. Produkty HUGBAG w rękach swoich właścicieli nabierają coraz bardziej indywidualnego charakteru, co czyni je tak pożądanymi.

Zadbaliśmy także o to, żebyście 13 czerwca 2019 zostali u nas na dłużej.

Sprawdźcie, co przygotowaliśmy:

17:00 – 20:00 PIKNIK BEZ CIŚNIENIA, a na nim:

– DJ i strefa chill
– Aperitivo by AULA
– Prosecco od Bąbelove
– Mini Golf
– Joga z Izą z Joga Kolektyw (zabierzcie swoje maty)
– Turniej w piłkarzyki stołowe + pokazy profesjonalnej gry w wykonaniu Mistrzów Polski

18:00 – 19:45 PANEL DYSKUSYJNY, urodziny TY PO WRO:

Na panele dyskusyjne obowiązują zapisy – zapisz się już teraz!

18:00 – 18:50 Panel Loca Bike x PiggyPeg

18:55 – 19:45 Panel Mała Czarna x HugBag

20:00 – KONCERT NOTOPOP:

NOTOPOP to electro-popowe trio, które powstało i tworzy we Wrocławiu. W skład zespołu wchodzą: Kasia Gruszka (głos, linie wokalne, słowa), Paweł Major (syntezatory, samplery, gitara elektryczna programowanie, produkcja) oraz Mateusz Musiał (bas, syntezatory). Choć najlepiej czują się w warunkach klubowych, gdzie dominuje bas i dobra energia, mają za sobą występ m.in. na Opener Festival 2016 czy Tauron Nowa Muzyka. Zespół wydał w tym roku swój debiutancki album, a Singiel pt. „Tulip” to kwintesencja dwujęzycznej nazwy zespołu. Popowość jest powoli dekonstruowana, aby dojść do eklektycznego finału.

Zapraszamy! Spędźcie czwartkowe popołudnie z nami w Pod Ciśnieniem, ale bez zbędnego ciśnienia

Do zobaczenia w Pod Ciśnieniem przy ul. Sudeckiej 96

Bądź na bieżąco, śledź wydarzenie na facebooku!

Categories: Wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *